eko_rodina5_1.jpg

Eko-rodina

+420 604 276 976
Vítejte!
Prodej látkových plen od firem Popolini, Imse Vimse, Tots Bots, Haipa Daipa, Ella's House, Babyidea a Disana. Nabídka dámské intimní hygieny- látkové vložky, menstruační kalíšky apod.
VÝPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB Látkové pleny - sleva!

Jmenuji se Zuzana Nováková, mám 3 syny.

U druhého syna jsem objevila látkové pleny a zamilovala se do nich. :-) Vytvořila jsem informativní stránky www.eko-rodina.estranky.cz.
Když syn povyrostl a mé nadšení nepovolilo, rozhodla jsem se dělat prezentace, abych šířila osvětu dále a k tomu jsem zřídila internetový obchod.
Na konci roku 2008 se naše rodina rozrostla o další dítko, tudíž mohu opět praktikovat a třebas i objevovat další možnosti "látkování".

A protože jsou prezentace i obchod spíše mým koníčkem vše okolo obchodu dělám ve volných chvilkách, především večer. Přes den se věnuji rodině. Proto prosím o trpělivost a v případě telefonního kontaktu i o pochopení, může se stát, že mi synové nedovolí v klidu hovořit :-) Vzhledem k tomu, že volného času není mnoho, nestíhám aktualizovat webové stránky a tudíž nemusí být k dispozici např. barevné provedení, které vyžadujete, nemám všechno zboží skladem.

Akualizováno 2015: V současné době jsem se vrátila do svého zaměstnání a protože již i třetí syn dávno odrostl plenám, rozhodla jsem se veškeré zboží z obchodu vyprodat a obchod tak postupně ukončit. Pokud by měl někdo o obchod zájem, ráda přenechám. :-)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one